nabídka

Novinky v Landie Říčany

Středy a Pátky v lednu - LOGOHRÁTKY S KRISTÝNOU - Včelky a Motýlci

Kristýna vede kroužek logopedie s respektem k dětem, jejich osobnosti a potřebám rodičů. Výuka logopedie probíhá zábavnou formou, děti zpívají, tančí, učí se říkanky a básničky zaměřené na upevnění hlásek. Dále děti hrají hry, plní úkoly a cvičení, které jim pomohou při rozvoji řeči. Výuka probíhá dvakrát týdně ve středu a v pátek v malých skupinkách.


Úterý 5., 12., 19., 26. a čtvrtky 7., 14., 21. a 28. ledna VÝUKA ANGLIČTINY

I v lednu pokračujeme se seznamováním s angličtinou s lektorkou Petrou z Mortimer English clubu. Mortimer je rytíř ze středověku a parta jeho kamarádů učí anglicky tak, že imitují učení se mateřskému jazyku. Angličtina je podávána a přijímána “všemy smysly”. Je to především zábava! Výukové materiály doplňují výuku stejně, jako velké množství her, říkadel a didaktických pomůcek. Výuka probíhá dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek, od 9:30-10:15 pro Motýlky, od 10:15-11:00 pro Včelky.


Pondělí 4., 11. 18. a 25. ledna JÓGA PRO DĚTI - Včelky a Motýlci

S lektorkou jógy Lucií Pastrňákovou pokračujeme i v tomto roce pravidelným cvičením jógy. Děti si každé pondělí od 10:30 protáhnou a zpevní tělo. Postupně se naučí jednoduché jógové pozice. 


Středa 13. ledna KERAMIKA – „TÉMA PTÁČEK“ - Včelky a Motýlci

Tnto měsíc si děti ze tříd Včelek a Motýlků společně s paní Prchalovou vytvoří z hlíny ptáčka, kterého si po vypálení v keramické peci přinesou domů. 


Čtvrtek 21. ledna 2021 - přijede k nám cirkus Eduardo

Do školky nás po roce přijede pobavit svým vystoupením cirkus Eduardo. Děti se mohou těšit na zábavné vystoupení klauna a jeho kamarádky. 

CIRKUS – Cirkusové barvy a věci – Veselá Chaloupka

Středa 6. ledna 2021 - Tříkrálové koledování ve školce

Svátkem Tři králů vrcholí dvanáctidenní vánoční období. Tento svátek je spjat s legendou o třech mudrcích z Východu (později byli považováni za krále), kteří se ptali po nově narozeném židovském králi, jemuž chtěli vzdát hold. Ve školce si zahrajeme na tři krále, budeme koledovat a upečeme si také bábovku, v které bude schovaná mince podle tradice Tří králů. 


VÁNOČNÍ PRÁZDNINY - 23. prosince 2020 - 3. ledna 2021

Užijeme si krásné a klidné Vánoce v rodinném kruhu.


PŘEJEME VŠEM SPOKOJENÉ, LÁSKOU A POROZUMNĚNÍM NAPLNĚNÉ VÁNOCE!